Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 67006 jautājumi, 283534 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Ivars Magone

+33547

 
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 988 skatījumi

Par mobilo telefonu torņiem.

Sadzīves tehnika un elektronika » Telefoni un mobilie telefoni

Vai torņi fiksē paliekošu informāciju par telefona atrašanos viņa zonā ja nav runāts? Cik ilgi saglabā info par zvanīšanu no tā rajona?

Pirms 8 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Magnum PI

+7180

 
Ja telefons ir ieslēgts un iekšā ir aktīva sim karte,tad telefona atrašanās vieta tiek fiksēta apmēram ik pēc 2 stundām

pirms 8 gadiem  

Ivars Magone, pirms 8 gadiem :

Cik ilgi glabā informāciju?

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Uldis Segliņš

+103547

 
1. Ja netiek runāts, telefons un tornis tāpat ir sakaros. Ne visu laiku raidot, bet ik pa laikam paziņojot - es vēl esmu te. Ja cits tornis stiprāk uztver, telefonu pārreģistrē uz to. Rezervē kanālu. Ja kanāls tiek atņemts, pēkšņi var pazust zona, arī, ja pirms tam bija puse vai 3/4 sakaru stiprums. Tā, kā faktiski var uzskatīt, ka pakalpojumu sniedzējs visu laiku zina, kur ir telefons. Cik bieži tas notiek, var pārbaudīt turot telefonu pie lētajām tumbām, vai radio - katru reizi, kad it kā bez iemesla ir mobilajam raksturīgie traucējumi trrrgdk tk tk, notiek sazināšanās ar torni.
2. Info par zvanīšanu tiek glabāta vismaz pusgadu. Ir gan neliela iespējamība, ka tas atcelts, bet nav dzirdēts, līdz ar to nostādot tautas kūtrumu un nesaprašanu pret varas vēlmi kontrolēt un izpatikt citām varām var diezgan droši uzskatīt, ka dati tiek saglabāti. Šiem datiem gan tevi neviens nelaidīs klāt, tas ir domāts NSA utt. Tā kā sievas sānsoļus nevarēsi dokumentēt.

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.