Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283280 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Toms

+5664

 
Visdrīzāk ka TV ir optiskā audio izeja, tad arī jāpērk attiecīgas tumbas

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aicis

+1054

 
Man ir Samsung UE43KU6072U un viņam ir tikai viena optiskā ciparu skaņas izeja(OUT). Arī ligzda priekš austiņām nepastāv. Visas pārējās ligzdas, gan USB, gan HDMI ir tikai ieejas(IN). Šo televizoru biju pircis Lattelecom veikalā, kur pārdevējs bija tik kompetents, ka viņam tas likās pašsaprotams un pircēju par to nav jābrīdina. Tagad klausīties austiņās vai pieslēgt tumbas nav iespējams. Gāju uz veikalu taisnību meklēt un pārdevējs ieteica vienīgo viņam zināmo mājas kinozāli, kuru var savienot ar optisko kabeli, triju televizoru vērtībā. Un beigu beigās arī tai šis optiskais caurums izradījās ''Izeja''.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Āris

+4725

 
Optiskā audio izeja gan nav zemfrekvences izeja tā ka pastiprinātāju vajadzēs vienalga un pie pastiprinātāja tad tumbas slēdzamas.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Āris

+4725

 
Ja televizoram nav zemfrekvences izejas ligzdas tieši tumbu pievienošanai tad visiem ir audio izejas.Tad gan būs jāiegādājas arī pastiprinātājs un pie tā izejas jāvieno tumbas.Ja ir vēlēšanās tad pie austiņu izejas var pievienot datora skaņu sistēmu,tas būs lēti un arī ērti.Tā tas īsi.

pirms 3 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.