Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283279 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 455 skatījumi

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Pirmkārt, jau daudz naudas un liela uzņēmība, kā arī ļoti labas angļu valodas zināšanas, kas ir pierādāmas ar kāda starptautiski atzīta testa rezultātiem, kurus akceptē augstākā mācību iestāde, kurā jaunietis vēlas studēt. Draugs no ārzemēm un ne no ES izklausās aizdomīgi. Kur jūs šādu draugu atradāt? Ja internetā, tad viņam tādu draudzeņu nu ES ir simtiem, tā ka ieteiktu jau laicīgi atmest šim pasākumam ar roku un meklēt sev draugu Latvijā vai valstī, kurā jūs dzīvojat.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Dace Rozefelde

+2076

 
Nepieciešams ieiet vismaz kādā augstskolas mājas lapā un izlasīt, kādas ir prasības tieši ārvalstniekiem, jo neviens jau nezin, ko viņš vēlas studēt un kurā skolā

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jānis Priedis

+4391

 
Pirmkārt, kamēr nav viss nopietni, un tikai draugs, iesaku apskatīties reālus piemērus, statistiku un padomāt, vai tev tas ir vajadzīgs. Ja tas ir no tuvajiem austrumiem, āfrikas, tad klausies savu nākotni - vienatnē bērna audzināšana ( vīrietis nepiedalās), + mājkalpotājas loma, + visi pārējie darbi.
Šķirties drīkst tikai vīrs. Ja sieva iet no vīra prom, tas vīram ir kauns, tāpēc bieži ar tādu sievu notiek kas slikts, pat nāve. Šķiršanās gadījumā bērnu ņem vīrs, un tas NAV apspriežams. Parasti tēvs negrib ar viņu nodarboties, tāpēc auklē māsa vai māte.

pirms 5 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.