Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66932 jautājumi, 283552 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       Kā tiek aprēķinātas emisijas kvotas katrai valstij?

Vide » Alternatīvā enerģija

Kāds ir aprēķināšas princips emisijas pamatkvotu aprēķiņāšanai ?

Pirms 7 gadiem  
Kāda ir dzīves jēga? kāda ir cilvēka misija uz šīs zemes?

Vide » Alternatīvā enerģija

vienkāršam jautājumam vienkārša atbilde. bet ne vienmēr viss ir tik vienkārši kā šķiet. ar gadiem tiek aptverts tas, ka laiks tik ātri skrien, bet es varu nepaspēt .

Pirms 8 gadiem  


Rokas sildītāji, kur iegādāties

Vide » Alternatīvā enerģija

Kur es varu iegādāties rokas sildītājus, gluži kā šajā mājaslapā - http://689.lv/lv/product/8841/ ? Varbūt, ir kāds lietojis un var ieteikt kādu ņemt vai neņem, cik ilgi var vienu lietot un kādās cenu kategorijās?

Pirms 8 gadiem  


Lēts meniķis dīķim

Vide » Alternatīvā enerģija

Aizbēru graviņu, ieliku plastmasas cauruli.. Tagad vajadzētu meniķi, bet kāds varrētu būt lētāks, un kuru var iestiļēt šajai plastmasas caurulei? Varbūt kādas inovatīvas un lētas idejas/pieredze

Pirms 8 gadiem  


Vai kāds var ieteikt privātpersonu vai uzņēmumu,kuru apmeklēt un apskatīt darbībā saules paneļus vai vēja ģeneratorus elektrības ražošanai?

Vide » Alternatīvā enerģija

Ir interese apskatīt kā dzīvē darbojas uzstādīta sistēma un kāda ir reāla atdeve. Kontaktinformāciju var sūtīt arī uz e-pastu roberts.drikis@gmail.com Paldies

Pirms 9 gadiem  


1 2 3 4 »

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.