Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66836 jautājumi, 283263 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Līga Balode

+115

 
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 602 skatījumi

Alimenti.

Ģimene un attiecības » Ģimene

Man vienkārši tas apvaino.Kautkā nesapratu,kapēc manam bērnam ,kas ir arī dzimis ģimenē ir jāsaņem 64.03 euro (mans dēls saņem tagad 33 euro no tēva ienākumiem,neatkarīgi kādā valstī atrodies),bet otram valstī noteiktais minimums 111 euro.Es domāju ,kā mamma,arī šim bērrnam pienākās no tēta algas tas minimums.Ja visiem vienādi,tad vienādi.

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Priecājaties pat par to pašu. LR Civillikums paredz abu vecāku atbildību un pienākumus pret saviem bērniem. Valsts uzdevums nav veicināt vecāku izvairīšanos no savu materiālo saistību pildīšanas, bet tikai nodrošināt bērnu minimālās vajadzības. Tā ka, ja jums ir pamats uzskatīt, ka tēvam ir daudz lielākas iespējas finansiāli atbalstīt savu bērnu, tad ir jāvienojas ar tēvu par lielākas ikmēneša uzturnaudas saņemšanu vai jāvēršaas tiesā.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ardis Zviedris

+4819

 
Pardon! Kā tad sanāk, ja kāda cita sniegusi, tātad Jūsu vīrs ir "vaislinieks", vai? No vienas pie otras kā bezmāju ... Protams, ka Jums tā izdevīgāk būs! Tik lai nebūtu tā, ka jauna drēbe un Jūs atkal bešā! Par to skarbumu - kādreiz pats mīkstsirdis pret visiem biju, ļāvu uzrausties uz kamiešiem... Dzīves skola ir barga, tādēļ lūdzu nevienu nepaļauties uz salkaniem vārdiem un solījumiem bez seguma. Esiet reālisti!

pirms 3 gadiem  

Ardis Zviedris, pirms 3 gadiem :

Tas bija Jums domāts , jo Jūsu otra puse trūkumā atkal var muldēt, ka nav ko samaksāt. Tā viņi starp savu bērnu mātēm klīst...

Līga Balode, pirms 3 gadiem :

Laikam muldēt viegli,ar to vaislnieku esmu precējusies 7 gadus,un saprecējāmies uz brīviem pamatiem.Pirmā sieva atzina par labāku ,citā ,bagātākā valstī dzimušu pilsoni.Tā kā domāju..Ardi..nēēsi savu rakstu rakstītājs,tā ir aizvainota rakstītāja.Arī starp sievietēm ir sukas,kas domā ka var sēdēt uz diviem krēsliem.Ups ..tomēr nesanāca kā cerēts,tad pēc pāris gadiem var teikt,ai ..tas nebija tā domāts?Domāju,ka mūsu bērns arī ir pelnījis vienlīdzīgas tiesības ar vecākajiem bērnierm.

500

Labākā atbilde
 • -2

  balsis

Ardis Zviedris

+4819

 
Tā gribējās jāties un dzemdēt, ka tagad jāplūc kūša mati alimentu dēļ. Bērni ir ķīlnieki, vai?? Ko tad gūlies apakšā, ja izšķīries!

pirms 3 gadiem  

Ardis Zviedris, pirms 3 gadiem :

Būtu viens bērns, tad varētu teikt, ka negadījums, bet te veseli divi, un tad pēkšņi apķēraties ka vairs kopā nesaderat? Nu vai nav mau...ība, kauns abiem jākļiem! Kaut vai strīdējušies, bet bērnus kopā jāaudzina

Līga Balode, pirms 3 gadiem :

Laikam pareizi savu jautājumu nepasniedzu.Esam ģimene,kas savu laimi kala otreiz,veiksmīgi.Vīrs maksāja savus oficiālos alimentus,kāmēr neuzzināja ,ka ir parādnieku sarakstā,pēc ilgiem ...parādu dzēsa.Tagad iespēja pašam alimentus maksāt ir liegta,jo kāds ir iepriekš iesniedzis iesniegumu Uzturlīdzekļu garantiju fondā.Līdz ar to obligātais maksājums 111 euro,bet manam bērnam pienākas no tēva algas 64.03.Tad sanāk ,ka man ir izdevīgāk iesniegt Uzturlīdzekļu garantiju fondā.

Līga Balode, pirms 3 gadiem :

pirmā bērna tētim nav lielākas iespējas par 33 euro maksāt,es ar to samierinos.

Līga Balode, pirms 3 gadiem :

Un Ardi Jums ir tik stiprs vārda nesējs,bet skarbi teikumi.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.