Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 67062 jautājumi, 283622 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Kerija Parkere

+480

 
 • 2

  Atbildes

 • 1 balss
 • 475 skatījumi

Ko uzdāvināt Ziemassvētkos pensionāram, lai viņš varētu darboties, trenēt atmiņu, mācīties...? Kaut kādas pensionāriem domātas spēles? Es g

Ģimene un attiecības » Ģimene

Pirms 3 gadiem

Es gribētu, lai pensionāram nebūtu garlaicīgi vienam pašam mājās. Negribu dāvināt zeķes, ziepes vai cepumus, bet ko interesantu, saistošu.

Kerija Parkere, pirms 3 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Egils Dālmanis

+81191

 
Protams, katrs pensionārs ir atķirīgs, bet ja viņš nav galīgi nevarīgs un ,ja pensija ir +/- pietiekama, tad parasti neko īsti nevajag. "Lieta" , kutras nekad nevar būt par daudz ir bērnu un mazbērnu mīlestība vai uzmanība. Piezvani pāris reizes nedēļā un tas būs daudz vairāk par jebkuru dāvanu. Žel , ka tagad pandēmījas dēļ nav iespējams apciemot, bet tas būtu vēl vērtīgāk - pensionāram būtu ko atcerēties ilgākam laikam. Ja tehnīskās iespējas atļauj, var izmantot videozvanu. Varbūt kādam ir interese aizpildīt krustvārdu mīklas, bet ja nav interneta vai nemāk to lietot tad sameklēt atbildi būs grūti :( Mācīties, apgūt jaunas iemaņas faktiski ir diezgan bezjēdzīgi, kaut arī es to brīžiem daru , jo tām var nebūt pielietojumka. Parasti vecumā pilnīgi pietiek ar mūžā apgūto.Drīzāk domāju , kā to visu nodot jauniešiem. Var pierakstīt atmiņas , jo tās pazudīs ja nepierakstīs vai neizstāstīs.

pirms 3 gadiem  

Kerija Parkere, pirms 3 gadiem :

Paldies, Egil Dālmani!

Kerija Parkere, pirms 3 gadiem :

Puzzles. Bingo!

Kerija Parkere, pirms 3 gadiem :

Iegādāties datoru? Omei 84 gadi, mazticams, ka patiks.

Kerija Parkere, pirms 3 gadiem :

Atmiņu klades veidošana, rakstot atziņas, līmējot izgriezumus no žurnāliem, ievietojot saņemtos apsveikumus, piemēram, Ziemassvētkos!
Mudināt veidot, ik dienu paskatīties, kas ir ierakstīts. Ok.

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

Jā, tiešā, puzles varētu būt laba nodarbe, ja jau ir tik daudz gadiņu.varbūt ne pārāk lielus , bet vairākus, lai nav ļoti ilgi. Atmiņās varētu aprakstīt interesantākos mirkļus no jūsu vecāku bērnības, jaunības un tamlīdzīgi. Atmiņas no pirmās neatkarības laikiem, par kara gadiem un Staļina laikiem.

Kerija Parkere, pirms 3 gadiem :

Cilvēkiem, kuri mīt vietās, kur ir vairāk stimulējošu faktoru, kaimiņu un
daudz izaicinājumu domāšanai - prāta kvalitātes ir spēcīgākas nekā tiem,
kas saskaras ar mazāku izaicinājuma devu.

Kerija Parkere, pirms 3 gadiem :

Gleznošana pēc numuriem 40*50 cm Pilsētas skats 23.95 Eur

Komplektā: audekls ar zīmējuma kontūrlīnijām, kas sadalīts daļās un apzīmēts ar cipariem, un izstiepts uz koka rāmja; akrila krāsas un trīs otas.

https://www.janisroze.lv/lv/speles-kartis-puzles/rokdarbu-komplekti/gleznosana-pec-numuriem-40-50-cm-pilsetas-skats.html

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

:D Šitas pēdējais komplekts būtu kā radīts man ,kā māksliniekām ;) Jā, cilvēki pensījas gados ir ļoti dažādi. Man ir savs uzņēmums un darbu ir pāri galvai. Nespēju ar tiem tikt galā. Cits prāto - ko lai sadara visas dienas garumā , kā lai īsina laiku ?

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Datoru, ja tāds vēl nav. Tur iespējams viss. Gan atbilstošas s[pēles, gan krustvārdu mīklas, gan daudz interesanta uzzināt par dažādām interešu kategorijām (vēsturē, ģeogrāfija, ceļojumi, muzeji u.t.t.) Teātri, opera, koncerti filmas un daudz, daudz kas cits.

pirms 3 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.