Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66789 jautājumi, 283182 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 494 skatījumi

zilniece Natalija no Matisa ielas

Ģimene un attiecības » Attiecības

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Vai pazīsti to zīlnieci tik labi?Neapgalvoju ka visi ir krāpnieki,un neesmu neticīgais,bet iesaku palasīt,būs viela pārdomām http://www.lsm.lv/lv/raksts/zinju-analiize/zinas/eksperiments-ekstrasensu-cinas-latviesu-gaume--dzivu-cilveku-gaisregi-nodeve-par-mirusu.a210903/

pirms 3 gadiem  

Aivis Svirskis™, pirms 3 gadiem :

Labs sižets, bet ne līdz galam izdomāts. Vissmieklīgākā ir komentāru daļa, kad šarlatāns Tiltiņš komentē pārējos šarlatānus, pēc tam, kad pats ir iekritis un piebāzis ausis ar batoniem.... Diemēļ lielākās daļas tā saucamo ekspertu viedoklis reāli atspoguļo to, kā sabiedrība skatās uz šiem šarlatāniem, jā, kaut kas tur varētu būt, ir daži labi, visi pārējie nav labi, deputāts pat uzdrīkstājās dziedniekus salīdzināt ar ārstiem... Neviens tā arī nepateica to, ka nav tādu gaišreģu un dziednieku.

Aivis Svirskis™, pirms 3 gadiem :

Sižeta ideja protams ir aizgūta no ārzemēm, kur atšķirībā no Latvijas žurnālistiem pietika drosmes eksperimenta beigās noņemt ūsas un pateikt, ka mirušais cilvēks sēž viņiem pretim un pieprasīt izbeigt nodarboties ar šarlatānismu, uzrakstīt iesniegumu policijā par krāpšanu un pieprasīt paskaidrojumu no šarlatāniem. Tas, ka galvenais Latvijas šarlatāns Tiltiņš tika uzaicināts par ekspertu vispār ir izsmiekls.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.