Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66736 jautājumi, 283082 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Līga

0

 
  • 4

    Atbildes

  • 0 balsis
  • 891 skatījumi

Vai drīkst vienlaicīgi lietot uztura bagātinātājus "Folic Acid" un B vitamīnu kompleksu "Befoli"?

Veselība » Sievietes veselība

Tikko nopirku un ievēroju, ka Befoli satur folskābi. Ja lietošu abus vienlaicīgi, vai nebūs par daudz? Vai tam būs kādas sekas?

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
Vai Tu esi baigi slima, ka Tev jālieto vairāki līdzekļi vienlaikus? Vairums ļautiņu pastāvīgi nelieto nekādus...

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Ugāns

+4325

 
Mierīgi,tikai nevajag pārdozēt,savādāk(kirdik) :)

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Ivars Magone

+31377

 
Pazinu vairākus, kas sāka lietot uztura bagatinātājus un nu jau zem zemes. Ārstu secinājums: bagatinātāji nojauca dabisko organisma režīmu. Lēmums tavs, es eju ar līkumu .

pirms 6 gadiem  

Aivis Svirskis™, pirms 6 gadiem :

Uztura bagātinātājiem ar viņu nāvi gan nav nekāda sakara! Diemzēl neatkarīgi no tā, vai mēs dzeram vitamīnus vai uzņemam tos ar augļiem, dārzeņiem, utt., mēs tāpat esam mirstīgi un pakļauti dažādām slimībām, kas var būt gan iedzimtas, gan laikus nepamanītas.

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Uz visiem vitamīnu kompleksiem un uztura bagātinātājiem ir norādītas sastāvdaļu procentuālā dienas devas attiecība. Nekas jau īpaši slikts nebūs, mūsu organisms parasti visu lieko izvada ārā, taču tā būs vitamīnu un līdz ar to naudas izšķērdēšana, sliktākajā gadījumā, jums var parādīties izsitumi, alerģiska reakcija, daudz prātīgāk ir izdzert vienu vitmanīnu kompleksu pirms pāriet pie nākamā, vasarā jau daudz veselīgāk ir saņemt dabīgus vitamīnus, ja vien jums vitamīnus nav parakstījis ārsts pēc kādas slimības, organisma novājināšanās, utt.

pirms 6 gadiem  

Māris Rudzītis, pirms 6 gadiem :

ne jau ar visu organisms tiek galā. Ir arī hipervitaminozes.

Aivis Svirskis™, pirms 6 gadiem :

Tādēļ arī saku, ka dienas normas pārsniegt nevajadzētu, nekāds ieguvums no tā noteikti nebūs. Labākajā gadījumā izmetīsiet naudu, sliktākajā dabūsiet izsitumus.

Māris Rudzītis, pirms 6 gadiem :

Hipervitaminožu izpausmes ir līdzīgas attiecīgo avitaminožu simptomiem. Izsitumi, vai, piem, īslaicīgs ādas apsārtums pie PP vitamīna ir tikai organisma pārejoša reakcija.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.