Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 67096 jautājumi, 283674 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Ilze Zundāne

+9327

 
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 854 skatījumi

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Egils Dālmanis

+81191

 
Domāju , ka nē, jo slīpējot nonāks nost arī tumšā beices kārta. Pieļauju , ka krēsli ar gadie ir apbružājušies un ir vietas , kur tumšā beice ir noberzusies.Ja negrib saglabāt "patīnu", tad noberztās, ieskrāpētās vietas vajadzētu piebeicēt, bet ja krēsls ir lakots, tad beice kokā nesūksies. Varētu sajaukt tonētu laku un vispirms atseviški piekrāsot bojājumus, bet pēc tam pārklāt visu krēslu. Pirms visām šim darbībām krēslu varētu vienkārši nomazgāt ar kādu netreknu šķidinātāju. Tāds varētu būt tehniskais spirts, tīrītais benzīns vai pat acetons, bet sākumā japamēģina patīrīt kāds neliels laukumiņš kādā mazāk redzamā vietā , lai saprastu vai škidrums nešķīdina vai neuzbriedina laku.Grūti jau ko prātīgu ieteikt "uz aklo" neredzot krēslu :)

pirms 5 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Varbūt prātīgāk ir krēslus attaukot ar kādu šķidinātāju un nokrāsot, ja koka tekstūra caur tumšo beici un laku nav gandrīz redzama. Būs vienkāršāk un ar labāku rezultātu.

Ilze Zundāne, pirms 5 gadiem :

Koka tekstūra ir redzama, tādēļ tomēr nekrāsošu, bet likšu tonētu laku. Paldies par atbildi!

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.