Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283209 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

F e y a . . .

+1393

 
 • 5

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 666 skatījumi

Diskusija.

Politika un valdība » Likums

Kā jūsuprāt vajadzētu sodīt tos, kas vainīgi pie Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un mirušajiem ??

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Vai nav dzirdēts teiciens: ''mazos zagļus cietumā liek, bet lielos zagļus godā ceļ". Un tā ir patiesība.
Ja arī kādu sodīs, tad varbūt kādu celtnieku, jo īpašnieki ir lieli cilvēki un viņiem ir nauda. Kam vajadzēs aizbāzīs muti ar pāris tūkstošu pabalstu.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Ego

+79076

 
Atbilstoši pastāvošajai likumdošanai.

Vispār jau, ja rok pavisam dziļi, arī tu esi to skaitā

pirms 6 gadiem  

F e y a . . . , pirms 6 gadiem :

Kādēļ es?

Ego , pirms 6 gadiem :

Tu tak piedalījies vainīgo ievēlēšanā - vai vēl sliktāk - bezatbildīgi nepiedalījies

F e y a . . . , pirms 6 gadiem :

Šobrīd neiet runa par mani ...

Vainīgos atradīs, sodīs ....
Ko gan tas mainīs ?? Mirušie tak nepiecelsies .. Un ar tiem tūkstošiem, kas tiks maksāti cietušajām ģimenēm tak nevar izpirkt savu vainu.

Ego , pirms 6 gadiem :

Nu un ko tu gribi? Nāvessoda atjaunošanu un piemērošanu kādam, kurš, kā atklās, ne gluži tai ailītē parakstijies?

F e y a . . . , pirms 6 gadiem :

Neteicu neko par nāvessodiem ....

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
iesākumam, atbilstoši pastāvošajai likumdošanai.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ivars Magone

+31557

 
Problēma jau nav atsevišķos cilvēkos, uzņēmumos, bet kopējā valstī valdošajā kārtībā. Politiski visu sakārtos,atradīs pārmijniekus, iesēdinās vienu vai piecus. Viss ir tik cieši saaudzis, ka īstie vainīgie, kuriem varam pateikties par esošo valstī, sevi nesodīs. Valstij neizdevīgi līgumi, miljonu zaudējumi un cilvēku bojā eja ir no vienas sērijas. Skumji, bet pagaidām neredzu spēku, kas varētu ko kardināli manīt.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Vārds Uzvārds

+7307

 
Stulbs jautājums. Es pats strādāju mašīnbūves nozarē, un zinu, cik pēkšņi var iziet no ierindas detaļa, kas ir simtreiz bijusi pārbaudīta, cik bieži gadās, ka augstākās kvalitātes materiālos gadās brāķi, un cik bieži kļūdās labākās raudzes konstruktori - nelaime nenāk brēkdama, pat ja visi ir izdarījuši visu pēc labākās sirdsapziņas.

Tiesāt vai sodīt var tikai kādu, kurš apzināti dod uzdevumu veikt darbus, kas acīmredzami sabojās konstrukciju/iekārtu, un cik pašlaik zināms, šajā gadījumā tādas situācijas nebija.

UN VĒLREIZ SAKU - beidziet te visi tīņi sevi taisīt par mēmajiem sērotājiem un līdzi jutējiem - katru mēnesi uz Latvijas ceļiem iet bojā vairāk cilvēku kā tajā veikalā, un neviens no jums tirliņiem neceļ ne ausu. Beidziet baroties no preses saceltā un valdības izmantotā haja. 50+ līķu ir tālu no īstas "katastrofas", kā šo te incidentu bazūnē pašlaik portāli, mhh...

pirms 6 gadiem  

F e y a . . . , pirms 6 gadiem :

Kā Tu vari zināt no kādas paaudzes esmu, varbūt esmu veca tantiņa .....

Jāpiekīt Tev, ka tiesāt ir visvieglāk, bet faktu, ka vienā vietā ir miruši vairāk kā 50 cilvēki, nemaina nekas ... Vai Tev skumji nepaliek ... To cilvēku vietā varējām būt arī mēs ......

Vārds Uzvārds, pirms 6 gadiem :

Es, piemēram, skaidri apzinos, ka katru dienu izejot no mājas manā auto var ietriekties kravas fūre, un es varu būt beigts uz vietas.

Tāpat es uzskatu, ka katram cilvēkam, kam galvā valda kārtība, nāve ir apzināts un neizbēgams dzīves noslēgums - citam ātrāk, citam vēlāk. Nav patīkami, bet tas ir dabiski un loģiski. Mēs dzīvojam pasaulē starp bīstamām iekārtām un būvēm, kuras ir būvētas par lētākā solītāja cenu, ar zemākās iespējamās kvalifikācijas strādniekiem - ko citu var gaidīt?

Vārds Uzvārds, pirms 6 gadiem :

P.S.

"varbūt esmu veca tantiņa"
Vecas tantiņas vēl kopā ar mani mācījās Padomju Savienības izsglītības sistēmā, un tur ar tādu rakstību un gramatiku kā Tev, Tu nebūtu pabeigusi desmito klasi. Turklāt es jau esmu lasījis un atbildējis uz kaudzi citu Tavu jautājumu...

Vārds Uzvārds, pirms 6 gadiem :

*izglītības

Hmm, ... Nevaru acerēties ..., pirms 6 gadiem :

Grūti nepamanīt, ka tu ļoti centies rakstīt bez gramatikas kļūdām, bet labāk necenties tās labot, jo viena tava kļūda šeit neglābs un arī nepasliktinās kopējo situāciju.
Pavisam citādi, kad teikums sastāv no 100 burtiem un tajā ir 150 kļudas.

F e y a . . . , pirms 6 gadiem :

Jau minēju, ka neiet runa par mani, manu vecumu, vai manu izglītību ........ Grūti man saprast, kādēļ "sienies" man klāt pie katra sīkuma ... Nepatīk Tev tas, ko rakstu, ES NELIEKU TEV NEKO RAKSTIT! Neesi te vienīgais,kas kaut ko zin .. Būs citi, kas atbildēs, dos padomu, bez pārmetumiem, bez gramatikas kļūdas labojumiem/ja jau Tu labo citu gramatikas kļūdas, tad varbūt sāc labot arī stilistikas kļūdas, ko ??/, nesakot neko lieku .........

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.