Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66786 jautājumi, 283179 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 485 skatījumi

Sveiki!Ko man darit,ja apgabal tiesa pielauj kludu un spriedums nav parsudzams?

Politika un valdība » Likums

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Jautājumā ir pārāk maz informācijas, lai uz to atbildētu. Latvijā ir trīs pakāpju tiesu sistēma, līdz ar to teorētiski iespēja, ka kāda tiesa ir taisījusi nepareizu spriedumu, ir izslēgta. Tas, ka viena tiesa nonāk pie viena secinājuma, bet cita pie cita, ir ierasta prakse. Augstākās tiesas kompetencē ir likumu interpretēšana un tiesu prakses apkopošana un noteikšana. Ja jūsu cilvēktiesības ir pārkāptas, tad pastāv arī Eiropas Cilvēktiesību tiesa, kuras spriedumi ES dalībvalstīm ir jārespektē. Tādēļ jau tā ir tiesa, ka spriedumi nevienmēr būs jūsu labā, taisnība bieži vien ir pa vidu, melns un balts dabā praktiski nepastāv, vairāk ir pelēka krāsa. Lietu atšķetināšana un vainas pakāpes noteikšana ir tiesu kompetencē. Ja spriedums nav pārsūdzams, tad neko darīt nevar, izņemot to izpildīt un turpmāk līdzīgas kļūdas nepieļaut.

pirms 3 gadiem  

Aivis Svirskis™, pirms 3 gadiem :

Tiesas jau tikai piemēro 100 gudro Saeimas galvu pieņemtos likumus, līdz ar to jebkuru darbību var padarīt par krimināli sodāmu darbību un tiesas piemēros administratīvos vai kriminālsodus. Piemēram, Arkanzasas štatā joprojām spēkā ir 1800os gados pieņemts likums, kas dod tiesības vīram sist savu sievu, bet tikai vienu reizi mēnesī.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.