Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 67096 jautājumi, 283674 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 1150 skatījumi

Vai kāds ir saskāries ar ciyparks ligumsodu par auto stāvēšanu?

Politika un valdība » Likums

Saņēmu sodu vienības gatvē Maxima stāvietā par to, ka nenorādiju pulksteni cikos ierados stāvietā, jo nedzīvoju Rīgā un nebiju ievērojis zīmi, jo likšanas brīdī vakarā bija stiprs lietus ar vēju. Tajā pašā vakarā vēl bez mansi bija apmēram 4 sašutuši autovadītāji. Saprotu, ka šis nav attaisnojums, bet lasot pēc internetā pieejamās informācijas, šī kompānija negodīgi izrīkojas, līdzīgos un citos veidos.

Sods ir 35 eur, kas ir ļoti augsts sods manuprāt. Vai labāk samaksāt sodu un aizmirst par maximu uz visiem laikiem, vai tomēr jēga pārsūdzēt? Jo ir pieminēts uz kvīts, ja nebūs samaksāts 14 dienu laikā, viņiem ir tiesības nodot parādu piedzinējiem.

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

JanKa

+80131

 
Par apstāšanos un stāvēšanu pēc administratīvo pārkāpumu kodeksa sods 30 vai 40 EUR, tavs līgumsods tāds pat vien ir.

pirms 6 gadiem  

Edijs Bērziņš, pirms 6 gadiem :

paldies par info.

Egils Dālmanis, pirms 6 gadiem :

Šādas stāvvietas ir ne tikai pie Maxima veikaliem.Tā kā jāmēģina uzmanīgi skatīties uz norādēm, jo pirms kāda laika šāds princips tika ieviests vairākās vietās Rīgā / piem. pie TC Alfa / , lai cilvēki neizmantotu veikalu stāvlaukumus ilgāk par iepirkšanās laiku kā bezmaksas stāvietas , dodoties tālāk uz darbu ar sabiedrisko transportu.
Citviet veikala vējtverī ir uzstādīti skārienjūtīgi ekrāni , kur nevajadzētu aizmirst ievadīt stāvvietā novietotās mašīnas valsts Nr.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.