Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283278 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

0

 
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 596 skatījumi

kas janem vera esot anglija?

Politika un valdība » Tiesībaizsardzība un policija

esmu iecelojusi anglija ar mazu bernu! ka man deklereties kur versties un ja es uz dzimto valsti nebrauksu ka pagarinat pasu deriguma terminus?

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Jaraksta ir uz City Council pēc savas dzīvesvietas, un viņi nosūtīs jums visas veidlapas uz jūsu mājas adresi, aizpildīšanai, tāpat arī jūs varat reģistrēties Vēlēšanu reģistrā, jo visi ES pilsoņi ir tiesīgi balsot ES referendumos un ievēlēt councillors pašvaldību vēlēšanās. Tiklīdz iegūsiet NIN un atvērsiet bankas kontu Lielbritānijā, varēsiet reģistrēties pie ģimenes ārsta, kur būs nepieciešama pase, bankas konts Lielbritānijā un adreses pierādījums, piemēram, līgums ar pakalpojumu sniedzēju, oficiāla jums adresēta vēstule ar jūsu vārdu un adresi, utt... GP ir nepieciešams arī jūsu bērnam. Pases maina Latvijas vēstniecībā, tāpat arī dokumentus pieņem pa pastu, un vēstniecība organizē izbraukumus uz citiem Lielbritānijas reģioniem.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.