Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283286 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Ivars Magone

+31897

 
0.2x117= 23.4m3. Vispirms tik biezu betonu nevajag. Otrkārt betonu vajadzētu liet divās kārtās ar izolāciju, tad būs vienmēr sausa grīda protams neaizmirstot armēšanu. Treškārt Latvijā elektrolīnijām demontē betona pastabus, kuros 4 armatūras ar lielu izturības pakāpi. Cena par stabiem simboliska, armatūra jau vien ko maksā. Ja tādus noklāsi zem betona, varēs pāri braukt ar tanku.

pirms 5 gadiem  

Ivo Veide, pirms 5 gadiem :

Paldies par atbildi! Man stabi no betona bija ielikti ka zoga stabi. Nezinu cik gadus vini bija stavejusi tie gali zeme, bet kad meginaju vinus kustinat tad vini luza ka koka stabi, neskatoties kad tur ir ta pati 4 stieplu armatura, pats biju izbrinits kapec tik svaki tie stabi. Tatad mitrums saed pat betona stabus, kas vel tad Latvenergo nepiedavas par simbolisku summu jaunus stabus, tie bus veci un jau labu laiku nokalpojusi, tad vel lai tos stabus atvestu lidz manai dzivesvietai ir jamaksa.

Ivars Magone, pirms 5 gadiem :

Man 85 stabi izmaksāja nepilnus 60 euro. Atvedu ar meža auto. Par lūšanu nevar būt runa šiem, viņiem armatūras stieņi ap 20mm un spec betons. Sasedzu pagrabu un sanāca bunkurs "katram gadījumam".
Pat bez tā nevajag 20 centimetrus grīdai. Pirmo kārtu 5 centimetrus, plēvi un vēlreiz 5 ar armatūras sietu. Mazāk par 5 vienā kārtā neiesaka speciālisti. Pirms betonēšanas sagatavo un noblietē pamatu.

Ivo Veide, pirms 5 gadiem :

Tikai jaatrod Talsos kur tadus stabus var dabut un vai cena bus tik pat simboliska ka tev! Betonu domaju tik biezu kartu jo ekai esosaja projekta nav pamatu, tapec betoneju 20 cm biezu pedu lai iztur parejo konstrukciju.

Ivars Magone, pirms 5 gadiem :

Stabus pirku oficiāli ar pavadzīmi un maksāju bankā. Ir Talsos ST elektriķi,kā savādāk . Sāc ar pirmo satikto.

Ivo Veide, pirms 5 gadiem :

Paldies. Ceru kad cena bus loti lidziga par stabiem ka tev, jo tad tas variants man deretu!

500

Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Marts Rozens

+3456

 
Es savā laikā lēju, parasti no 5 cm līdz 8 cm.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
  • 1

    balsis

JanKa

+79709

 
Tilpuma matemātika vienkārši laukums reiz augstums jeb 117 x 0.2 = 23.4 kubikmetri.
BET!
Kāda sakarā cements, jo cements ir saistviela, kuru sajauc ar pildvielu, piemēram, granti un piejaucot ūdeni iegūst betonu? Ja gribi zināt cik cementu vajadzēs, tad vispirms jāzin "recepte".
Un 20cm, ir krietns biezums... parasti kādus ~8cm betonē, ja netaisas sar tankiem braukt iekšā.

pirms 5 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Pēc manām domām, tik biezu betonējot, cementa javai jājauc klāt šķembas.Tad būs izturīgāks un arī cements mazāk izies.
Vēl racionālāk tādam apjomam būtu pasūtīt gatavu betonu un pa cauruli izlīdzināt uz grīdas, bet tad vajadzīgi vairāki cilvēki un jāsagatavo viss līdzināšanai.Gatavie betoni sāk ātri cietēt.
Kas tā par grīdu - uz zemes? Kā ar hidro izolāciju?
Man ir virs siltā pagraba vestibilā armēts pārsegums 8cm ;)

Ivo Veide, pirms 5 gadiem :

Ta 20 cm bieza grida ir domata garazai kur tiks novietotas divas automasinas katra virs pusotru tonnu. Bet vai tas ir svarigi. Interesejoties par gatavo betona maisijumu man cenu nosauca kubikmetra bet nekur nevaru atrast cik kubikmetrus gatava betona maisijuma man vajadzetu tiem 117 kvadratmetriem ja biezums bus 20 cm.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.