Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283286 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
  • 0

    balsis

DamagE

+26628

 
Man izklausās ka vienkārši beigušās oglītes.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Domāju ,ka var arī negaidīt tās 5 min un mēģināt vēlreiz.Visticamāk kaut kur nav labs kontakts un pirmo reizi startējot kādā vietā vadi vai kontakti nedaudz uzsilst , bet nepaspēj savienoties un pēc brīža kāda detaļiņa ir tik daudz deformējusies ,ka kontakt ir. Vispār riskanta lieta, jo lai gan caur atslēgu padotā strāva ir neliela, tomēr ar elektriskā magneta palīdzību tiek savienoti pamatīgi kontakti , caur kuriem tajā brīdī iet visa akumulātora jauda, kas pa resnu vadu nāk tieši no akumulātora "+" klemmes.Vajag pārbaudīt visus kontaktus ap starteri, varbūt startera oglītes un vispār tā stāvokli kā arī aizdedzes atslēgas kontaktgrupas stāvokli.

pirms 5 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

...tāpat masas vadu ,kas savieno kuzovu ar motoru, jo tie mēdz "nopūt" vai arī slikts kontakts.Tā kā motors ir uz gumījas spilveniem , tad massu saņem caur šo savienojumu.Ja šis savienojums ir vājš vai nav vispār - elektrība meklē citus ceļus caur mazajiem savienojumiem.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.