Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283278 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Sintija

+511

 
 • 4

  Atbildes

 • 1 balss
 • 504 skatījumi

Akumulators.

Auto un transports » Cits

Šinī salā manai Omegai aķīts vairs nespēj veikt savu uzdevumu, mašīnu vairs pielaist nevar. Jautājums šāds- ja manam auto ir akumulators ir ar šādu specifiku 74 Ah, 680A, vai ar mazāku un mazāk jaudīgu akumulatoru varēs pielaist manu auto?Izņēmu no Mitsubishi Lancer akumulatoru, mašīna mazāka, aķīts arī, ar to manu Omegu pielaist neizdevās, bet ar Omegas aķi varēja pielaist Lanceri ...Kā tā?

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Jānis Priedis

+4391

 
Tev "krokodili" ir ( divi vadi sarkans un melns ar klemmēm galos). Ja ir tad var pielaist no lancera. Vai ielikt lancerī omegas aķi. Lanceri padarbināt lai kārtīgi uzlādēt opeļa akumukatoru. Tad mēģināt ielikt atpakaļ opelī.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Jānis Vilnis

+4330

 
Ticamākais-Tavā Opelī ir veca un salam nepiemērota eļļa. Sāc ar to,ka ienes akumulatoru siltā telpā-uz diennakti! Iespējams-būs jāmeklē ar ko viņu uzlādēt,arī no viņa vecuma daudz kas atkarīgs. Nekādā gadījumā nesildi auto no apakšas ar atklātu liesmu-beigsies bēdīgi,jo pavecam Opelim noteikti ir kāda eļļas noplūde! Tas Ardis trešo reizi vienas dienas laikā uzprasās uz mīnusiem,pagaidām tiek žēlots...

pirms 4 gadiem  

Sintija, pirms 4 gadiem :

Akumulators jau ladejas ... Ka es zinasu, ka tas ir pilniba uzladejies? Par ta vecumu neko nezinu, jo Opeli tik pavasari nopirku ... Vai to var ari kka zinat ? Par ellu, ta ir tumsi bruna krasa ... Tik debila jau es nesmu, lai ar liesmu silditu masinu no apaksas.

Jānis Priedis, pirms 4 gadiem :

Gaisa filtrs var būt vecs.
No vēstures: Es savu pirmo mašīnu vw reiz senajos laikos darbināju - izņēmu gaisa filtru un darbināšanas brīdī ( cits cilvēks darbināja) ar roku tuvināju tam caurumam, kur nāk gaiss. Darbojās kā vajag. Tad nomainīju filtru un vairs tā nevajadzēja darīt.

Jānis Priedis, pirms 4 gadiem :

Ja nesen nopirki, iesaku nomainīt akumulatoru. Pieredze rāda, ka pārdot autiņus ar veciem akumulatoriem. Dažreiz ar galīgi beigtiem. Tas ir veids, kā auto pārdevējs var ieekonomēt.

Sintija, pirms 4 gadiem :

Viss jau lidz sim bija labi, pieleca samera viegli, dazreiz vajadzeja piedot biki gaziti, pec pagajusas aukstas nakts cuss .. Brauksana diendiena sanak isa - kadi 5km no rita, un kadi 5km vakara braucot maja no darba.

Jānis Vilnis, pirms 4 gadiem :

Ardi-kas tie par murgiem par gaisa filtru?! Degvielas bagātināšanas problēmu Eiropas auto atrisināja pirms gadiem 40-viss notiek automātiski! Pēdējie,kam izmantoja rokas regulāciju,bija "Žiguļi"-viņiem atslēga bija ar kreiso roku griežama,lai ar labo varētu regulēt "čoku"...

Jānis Vilnis, pirms 4 gadiem :

Nezinu-kāds Tev lādētājs,bet-ja viņš darbojas siltā telpā-rīt no rīta jau vajadzētu būt kārtībā. Uzmanīgi apskati visu,kas rakstīts uz akumulatora-daudziem,bet,ne visiem tur var atrast ražošanas gadu.Ar rūpīgu apiešanos viņš var kalpot līdz pat astoņiem gadiem. Par eļļu-civilizēti servisi pēc maiņas atstāj uzlīmi vadītāja durvīs zem atslēgas-kas iekšā,pie cik km jāmaina...

Sintija, pirms 4 gadiem :

Paldies, papētīšu sīkāk.

Jānis Priedis, pirms 4 gadiem :

Vilni, es rakstu kā bija. Man pie vienas vietas teorijas, nezinu ko eiropā atrisināja... Nevarēju iedarbināt. Kaimiņš ejot garām parādīja. Tad patstāvīgi tā iedarbināju nākošajā dienā. Tad nomainīju filtru un bija normāli. Varbūt sakritība ( divas reizes pēc kārtas....)
Vw polo 1999. Gada.

Sintija, pirms 4 gadiem :

Viss kārtībā:) Biju jau ar Opelīti izmest līkumu :) Aķīts droši vien, ka bija sauss ...

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ardis Zviedris

+4819

 
Nav jau galvenais ampērstundas, var ar mazāk jaudīgu akumulatoru, kurš uzlādēts pasiltā vietā, jebkuru dīzeli palaist, par pārējiem nerunājot.
Mīļumiņ, sildi karteri: 1kg bleķa siļķu bundžā ielej ap 100 g dīzeļa, samērcrē lupatu, pieškil, pabīdi zem karteta un pēc 10 min svilpo, kā Dieviete,
Žēl, ka tev draugs ir aita....

pirms 4 gadiem  

Sintija, pirms 4 gadiem :

Šinī gadījumā nebūs dīzelis, bet gan benzīns ...

Ardis Zviedris, pirms 4 gadiem :

Piedošanu-atvainošanu, aizskart negribēju. Bet ko draugs.....?

500

Labākā atbilde
 • -1

  balsis

Ardis Zviedris

+4819

 
Nju, ko tad nepraktiskais draugs saka?

pirms 4 gadiem  

Sintija, pirms 4 gadiem :

Man nav drauga.

Ardis Zviedris, pirms 4 gadiem :

Ziniet, tagad vismz viens būs!

Ardis Zviedris, pirms 4 gadiem :

Nav jau nekāda prieka bezpalīdzīgu meiteni ķircināt. Es tā neesu audzināts

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.