Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66853 jautājumi, 283319 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

+47

 
 • 4

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 2115 skatījumi

Kā cīnīties ar IRŠIEM?

Dzīvnieki » Cits

Iršu saime ir iemetinājusies vecā pamestā ēkā, zem otrā stāva loga http://failiem.lv/u/bkhgoyg šeit to vietu var redzēt. Kā būtu efektīvāk šos iemītniekus padzīt no turienes? Viņi tur atrodas jau labu laiku un ir savairojušies visai lielā skaitā.

Pirms 7 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Priekšnieks

+81380

 
iršus vajag apkarot naktī, tad viņi nelidinās apkārt un ja pārsteidz nesagatavotus, tad viss var izdoties. slikti tas ka ir sienā un ka nevar zināt kur tieši ir tas pūznis. Var mēģināt sapūst makrofleksu, bet nākošajā dienā viņi izgrauzīs izeju citā šķirbā. Var mēģināt pa nakti pieriktēt tur klāt ūdens šļauku un vienkārši atgriezt lai vislaik līst ūdens iekšā. vai arī lai ūdens līst virsū izejai. Strūklu nevajag stipru, bet ilgu laiku. Tas gan pabojās māju, bet izskatās ka viņai tāpat nav ilgs mūžš atlicis. Vēl var kaut kādu dūmu sveci iebāzt tur iekšā. Efektīvāk protams būtu palauzt dažus dēļus vaļā un apskatīties kur tas pūznis tieši atrodas, bet tad gan vajag kārtīgi notīties no galvas līdz kājām vismaz 5 drēbju kārtās tā lai ir vismaz 1 cm līdz ādai. Nu un vēl var mēģināt pieriktēt garam kātam kādu kukaiņu indes pūšamo un tad ar striķīti pa gabalu visu flakonu iepūst tajā skrejā. Ja kāds izdzīvos, tad pasākumu atkārtot.
Ja nekas nesanāks - gaidi ziemu un atlauz dēļus.

pirms 7 gadiem  

, pirms 7 gadiem :

Paldies par atbildi, tikām galā pagājušajā naktī, pielikām trepes un piepūtām visu ar kobru. No rīta vairāk nebija neviena irša.

Priekšnieks, pirms 7 gadiem :

nu Tu pagaidi, kamēr viņiem šmiga pāriet no tās kobras... Tad tādi pohaini līdīs ārā... :DDDD

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

adolfs

+6756

 
atbilde, gan nav par tēmu, vnk urda ziņkāre:
°- kā tieši viņi (irši) traucē, ka pilnīgi gribas un vajag tos iznīdēt no savām mājām?
īpaši, ja jau tie atraduši nevienam nevajadzīgu un pamestu vietu?

pirms 7 gadiem  

adolfs, pirms 7 gadiem :

P.S. cīņa, cita starpā, nevarētu jau būt "ar", bet vien "pret" iršiem
P.S. II man ar pagājšgad bij pūznis šķūnī - viņi mani neaiztika un īpaši ar netraucēja. salidoja dažreiz uz zaptes vārīšanu, bet, būsim atklāti, cik nu tur tāds kukainis var apēst

, pirms 7 gadiem :

Sāksim jau ar to, ka tā nav pamesta un nevienam nevajadzīga vieta. Tajā ēkā tieši zem viņu mītnes atrodas būvmateriāli, kuriem jātiek klāt un irši nav no tiem draudzīgākajiem, kuri to tik vienkārši pieļaus.

adolfs, pirms 7 gadiem :

kameņu (zemes bites) pūzni pārcēlu kailām rokām, bez dūmiem (un citiem niekiem) ar iršiem noteikti tik vienkārši nebūs :)
mēģini, iesākumā, tās apdullināt ar dūmiem...

, pirms 7 gadiem :

Kā jau redzams attēlā, šie irši ir iedzīvojušies sienā zem loga, tas pamatīgi apgrūtina šo procedūru un nevar arī skaidri noteikt viņu daudzumu.

Priekšnieks, pirms 7 gadiem :

ja tuvumā ir bišu drava, tad varētu būt ka vēlme iznīdēt iršus ir saprotama...

adolfs, pirms 7 gadiem :

ja bites, tad jautājums, protams, atkrīt

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ivars Magone

+32137

 
Praksē ir iepūsts dihlofoss un makrofleks. Ja nav daudz citu caurumu, tad palīdz. Vienā koka ēkā tikām galā vienā piegājienā.

pirms 7 gadiem  

Ivars Magone, pirms 7 gadiem :

Tikai par personīgo drošību gan jāpadomā.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ja puuznis ir uz gludas virsmas, tad var vienkarsji saspiest. Ja netiek klaat, tad ar gaiseni var pablieteet vai musjindi paliigaa panjemt. Kaada duumu svece ar varbuut palidzetu.

pirms 7 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.