Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283287 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Toms

+5664

 
Nē. Par veikalā saplēstām precēm nav jāmaksā. Maksā tie, kas ir muļķi.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jānis Priedis

+4391

 
Nezinu kurš man ielika mīnusu, bet NEVIENS nedrīkst neko uzspiest. Ja veikals grib iekasēt naudu, tad tas ir kādara caur tiesu. Pat ja es ienākšu ar lauzni un sākšu sist pa konjakiem. Tikai caur tiesu!!!!

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Nē, nevar, visiem veikaliem ir līgumi ar preču piegādātājiem, kuri nosaka to, ka saplēstas un bojātas preces tiek atgrieztas to piegādātājiem un visus izdevumus sedz piegādātāji, klienti nekad nav vainojami preces sabojāšanā, kamēr par preci nav samaksāts. Protams, ar piebildi, ka prece jums no rokām ir izkritusi nejauši, nevis esat ienācis veikalā ar rungu un sācis iznīcināt alkohola stendu.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • -1

  balsis

Jānis Priedis

+4391

 
ja būtu jāmaksā, tad veikali speciāli liktu preces kurām beidzies derīguma termiņš tādās vietās, lai " nejauši" kāds nogāztu. Ja veikals saliek preces tā ka tās var nokrist vainīgs veikals.

pirms 5 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.