Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 67096 jautājumi, 283674 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1013 skatījumi

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ardis Zviedris

+4859

 
Kritika par pašu mājaslapu - kas uzreiz krīt acīs: pārāk strauja bilžu maiņa slaidrādē pie portfolio, bildes mainās ik 4 sekundes. Derētu to laiku paildzināt.

pirms 8 gadiem  

Ardis Zviedris, pirms 8 gadiem :

Un pie dāvanu kartēm arī slaidrāde nav vajadzīga. Labāk ir saglabāt dāvanu kartes vizuālo tēlu, kā tā uztaisīta Adobe Illustrator vai citā programmā, nekā to 10 reizes pārfotografēt

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Egils Dālmanis

+81191

 
Mājas lapas dizaina nav vispār.Tādēļ to nav iespējams apspreist.
Fotogrāfijas - škiet, pārsvarā nodarbojies ar apģērbu un citu reklāmas foto. To ,kas man patīk labās fotogrāfijās neatradu :( Lielākai daļai fotgrāfiju ir liels dziļuma asums ,kas sadala uzmanību vienmērīgi pa visu kadru, bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis.Manuprāt tā var bildēt dabasskatus, kur visam tiek veltīta vienlīdz svarīga loma. Varbūt tādēļ ,ka lielā mērā esmu minimālisma piekritēs, man Tavas fotogrāfijas škiet pārbagāts ar informāciju.
Kā jau teicu , tas ir tikai mans viedoklis un iespaids. Tehniskās iespējas acīm redzot labas :)

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138773

 
Laba slēptā reklāma! Labākā kritika ir klientu skaita pieaugums un pastāvīgu klientu esamība, mājas lapas patikšana vai nepatikšana jums neko nedos, ja apmeklētāji mājas lapu tikai apskatīs un novērtēs vizuāli.

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.