Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66748 jautājumi, 283105 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
  • 1

    Atbilde

  • 1 balss
  • 254 skatījumi

Internetveikals

Sadzīves tehnika un elektronika » Cits

Labdien! Vai kāds lūdzu varētu ietekt internetveikalu kurā neejoša prece nebūtu jāved atpakaļ uz veikalu, bet gan meistars atbrauktu uz mājām un salabotu to?

Pirms gada

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 2

    balsis

JanKa

+79549

 
Ja runa par lielgabarīta precēm, tad jebkuram veikalam būtu jānodrošina transports garantijas remonta gadījumā, jo Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ir teikts: "Līguma noteikumiem neatbilstošas lielgabarīta preces un par 10 kilogramiem smagākas preces trūkumu novēršanai, apmaiņai vai līguma atcelšanai nogādā pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs uz sava rēķina. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs atsakās nogādāt preci, patērētājs ir tiesīgs nogādāt preci pats vai ar trešās personas palīdzību, bet uz pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja rēķina".
Ja jautājums saistīts ar tavu iepriekšējo jautājumu par ledusskapi, tad vairumā gadījumu garantijas remontu sniedz autorizētie servisi, kuri piedāvā izbraukuma remontu pie klienta, vismaz Rīgā un Pierīgā.

pirms gada  

Ilgonis Korņejevs, pirms gada :

Paldies par info!

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.