Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283277 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 5

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 563 skatījumi

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ego

+79096

 

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Oto

+10200

 
Labāk, lai pīpē uz balkona nevis caur tvaiku nosūcēju tā ka pa visu māju izplatās. Būtībā precīzs pants par to nav, bet gan jau kādu administratīvo pārkāpumu var pievilkt. Pasūdzies PP.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

anonims

+3977

 
Pirmkārt, jāskatās tā ir lodžija vai balkons!
Otrkārt, kas rakstīts līgumā => tas ir īrēts dzīvoklis vai privāts...
Ja īrēts, tad atkal: vai tiek skaitīta kvadratūra arī par balkonu vai lodžiju, ja kvadratūra tiek skaitīta un īrnieks maksā arī par balkona teritoriju, tad diemžēl neko Tu kaimiņam nepateiksi... Ja netiek maksāta, tad šis pieder pašvaldībai/domei, kur var vērsties ar sūdzībām un jautājumiem, Tev atbildēs vai tur ko var līdzēt.
Piemēram mums kāpņu telpa ir plaša ar nelielu lodžiju, par to neviens nemaksā, nekopj, līdz ar to stāv paziņojums, ka kategoriski kāpņu telpās pīpēt aizliegts, sods = 30, Eiro bez brīdinājuma...

Apsaimniekotam (privātam) dzīvoklim neko nepadarīsi...

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Balkons nav koplietošanas telpas, un savu īpašumu var izmantot pēc saviem ieskatiem. Traucējoši tas, protams, ir, it īpaši, ja vējš pūš uz jūsu pusi, bet neko darīt nevar, izņemot ar labu vienoties ar dzīvokļa īpašnieku, to nedarīt, vai vismaz izmantot tālāko balkona stūri. Tas vai vienošanās būs iespējams ir atkarīgs no jūsu diplomātijas, un attiecībām ar saviem kaimiņiem, ja vērsīsieties ar ļaunu, tad neko nepanāksiet, ja jums kaimiņos pagadīsies antisociāli elementi, tad arī ar dzērājiem un narkomāniem diezin vai kaut ko sarunāsiet...

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Rihards Jansons

+1079

 

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.