Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66771 jautājumi, 283131 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 4

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 691 skatījumi

OCTA apdrošināšana

Auto un transports » BMW

Pagājušonakt tika apskādēts auto.Visa šofera puse.Iespējams vajadzēs mainīt arī durvis,un krāsošana.Iesakiet kurā servisā remontēt mašīnu,kur to izdarīs kvalitatīvi.Jo ir dzirdēti visādi brīnumi no servisiem,ko piedāvā apdrošinātāji.Nav bijusi saskare ar tādām lietām,varbūt ņemt naudu un labot paša izvēlētā servisā?

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Egils Dālmanis

+78950

 
Jāatzīst ,ka arī man pieredze nav tā labākā ar apdrošinātāju piedāvāto servisu.Protams, tas bija pirms daudziem gadiem un cerams, ka kaut kas ir mainījies uz labo pusi. Toreiz vajadzēja iztaisnot un piekrāsot tikai BMW aizmugures daļu, bet izrādījās ,ka servisā bija paņēmuši ne to toni un beigās ne visai kvalitatīvi pārpūta visu mašinu.
Tā kā auto bija pietiekami vecs , daudz nepārdzīvoju , bet pēc nopietnas darbības tas neizskatījās.
Ja jau pašam ir zināma kāda pārbaudīta vieta , kur veikt remontu un krāsošanu, tad droši vien prātīgāk ir ņemt naudu, ja var aprēķināt cik tas remonts izmaksās.Neesmu pārliecināts, ka apdošinātāji labprātīgi piekritīs šādam variantam, jo viņu interesēs ir izdot pēc iespējas mazāk.

pirms 5 gadiem  

☂ Vilnis ☂ ☂Reinholds ☂, pirms 5 gadiem :

Vispirms jāuzzina cik tur remontos apmēram vajadzēs,un redzēs cik par to dos apdrošinātājs.Labs meistars,kas krāso,buktē ir zināms,vienīgi šķiet ka vajadzēs arī elektriķis,jo adaptīvās gaismas arī nedarbojas.
BMWpover forumā ieteica ka labi sataisa Autofavorītā Rīgā Graudu ielā.Ir kaut kāds Topper,kur atkal neiesaka vest.
Ideāls variants jau būtu Wess,BMauto.Bet tas jau tikai jaunajām mašīnām.

☂ Vilnis ☂ ☂Reinholds ☂, pirms 5 gadiem :

Pa lielam jau visos tajos servisos,ar ko sadarbojas tie apdrošinātāji,cenšas salabot kā lētāk.Darba kolēģim E39 vajadzēja mainīt priekšējos lukturus,neielika Hellas,bet gan Depo.

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Protrams, ka taupa līdzekļus.DEPO jau vēl nav tas sliktākais variants ;) Man E39 bija ieplīsuši stikli miglas lukturiem - ieliku Depo lukturus un baucu jau pāris gadus.Lielajiem lukturiem gan varētu būt ,ka stars labāks Hellai, bet cena arī ... :)

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Kilgors Trauts

+1467

 
sāksim ar to, ka ja mašīnas apskādētājs nav zzināms, tad OCTA Tev neko nepalīdzēs, jo pretējās puses sasisto mašīnu remontē par avārijas izraisītāja OCTAS līdzekļiem.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Nezinu, man šajā jomā pieredzes praktiski nav, bet viens tāds gadījums ir bijis. Man tad bija riktīga miskaste Mazda 626. Saskrējos krustojumā ar vienu tanti, galu galā izvēlējos naudu. Man izmaksāja 162 Ls, pēc tam pie sava čoma garāžā paši daudz maz iztaisnojām, piešpaktelējām un nokrāsojām. Izskatījās nedaudz "čerez žopu", toties gumijas āmurs, krāsa un špaktelis man izmaksāja tikai 15 Ls. Ņemot vērā vēl to, ka es to Mazdu nopirku no radiem par simboliskiem 80 Ls, tad es principā atpelnīju arkas remontu, pašu mašīnu un vēl uzvārīju. :D

Ja man būtu smuka, dārga, glīta mašīna, es noteikti izvēlētos servisu. Savukārt, ja būtu lamata, kuras vizuālais mani galīgi neuztrauc, tad es izvēlētos naudu un sataisītu pa lēto.

pirms 5 gadiem  

☂ Vilnis ☂ ☂Reinholds ☂, pirms 5 gadiem :

Mašīna jau gan nav vairs jauna,bet gribas jau lai ir smuki.Lai pēc remonta vēlāk nelien laukā visādi brīnumi.

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Esmu izbaulējis, metinājis un sataisījis ne vienu vien mašinu, bet ja līdz krāsošanai viss ir bez problēmām, tad krāsot gan derētu kamerā, jo ārā visādi brīnumi lidinās pa gaisu un tad tik redzi cik to lidoņu ir daudz.
Kad nav bilis citas iespējas - vēlāk noslīpēju ar kādu 2000-2500 ūdenspapīru un nopulēju.Galarezultāts jau sanāk tīri labs ;)

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Juris Maksis

+5885

 
Arī te roka roku mazgā. Ja taisīsi viņu servisā, būs lielāka kompensācija. Ja atteiksies, tad izmaksās uz rokas uzreiz mazāk. Es izvēlos mājas meistarus vai mazos servisus.

pirms 5 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Ja remonts saistīts ar krāsošanu, tad ļoti svarīgi , lai mazajam servisam vai mājas meisatram būtu atbilstoši apstākļi - krāsoānai speciāla telpa vai krāsošanas kamera, jo nodrošināt bezputekļu, bezkondensāta krāsošanu pagalmā nevar un nav svarīgi cik labi māk rīkoties ar krāsošanas pistoli.
Protams pēc tam var slīpēt un pulēt ...

Juris Maksis, pirms 5 gadiem :

Vienam otram meistaram ir tādas krāsošanas iespējas, ka pat grūti iedomāties.

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Tā ir gan, bet tāds jāatrod :)

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.