Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283286 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Edgars Nglis

+341

 
Var vēl grabēt amortizatora statne kur ir pie kuzova pieskrūvēta. Vienkārši vienu roku uzliec uz amortizatora skrūves, bet ar otru roku pašūpo spārnu un jutīsi vai ir sitieni vai nav. Ja ir tad būs beigta gumija kurā ir amortizatora statnes gultnis. To var noteikt jo nav beigts amortizators.

pirms 7 gadiem  

Andris Majors, pirms 7 gadiem :

Parbaudiju ka Egīls rakstija visus variantus , bet neka tik beigas ieraudziju ka amortizators tads mitrs, tad varetu ari but tas pie vainas. Paldies par padomiem!

500

Labākā atbilde
  • 2

    balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Nedzirdot skaņu var tikai minēt, jo grabēt var daudz kas.Atkarībā no skaņas rakstura/ dobja vai metļiska / vainu var meklēt gan stabilizātoru buksēs ,atsaitēs, šarnīros, stūres pirkstos / iekšējos un ārējos /utt.
Nepaceļot mašinu un neparaustot riteņus, kā arī vizuāli nenovērtējot to nebūs iespējams pateikt.
Tik pat labi var grabēt atkusis ledus gabals kādā notekas renē vai nenostiprināts akumulātors/ ja tas atrodas priekšā/.Iespēju ir ļoti daudz .

pirms 7 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.