Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283208 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Vija Maksimova

+385

 
 • 2

  Atbildes

 • 1 balss
 • 498 skatījumi

Kāda grāmata ir laba šūšani?

Hobiji » Rokdarbi

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ināra Laizāne

+1799

 
Ja nav problēmu ar krievu valodu, laba alternatīva ir žurnāli ''Budra'', tur katrā numurā parasti bija sīki un smalki izklāstīta kāda apģērba gabala darināšana. Es, savulaik ņēmu pa 2-3 žurnāli no bibliotēkas mājās(dzīvoju Rīgā, uz māju izsniedz pagājušo gadu eksemplārus), varēju izņemt piegrieztnes, un izkopēt darināšanas aprakstus.

pirms 6 gadiem  

Ināra Laizāne, pirms 6 gadiem :

Tā kā šūšana ir ir stipri apjomīgs iemaņu un zināšanu kopums, saprātīgi būtu sašaurināt interesi par ''šūšanu'' uz piem, bērnu vieglie apģērbi, vai kleitas, blūzes, svārki vai ko tādā garā. Un, ja šujmašīna vēl jāapgūst, tad sāk var ar gultasveļu vai ko tādu, kamēr izdodas ''iesist roku''.
Un es izmantotu iespēju iesaistīties Draugiem.lv esošās rokdarbu grupās, tur parasti arī iesaka noderīgu literatūru un kur to atrast

500

Labākā atbilde
 • -2

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
šūšanas grāmata

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.