Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283208 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

-57

 
 • 5

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 901 skatījumi

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Egils Dālmanis

+79130

 
Nojhaušu ,ka jautātāju interesē vairāk informācijas par tēraudu markām.Piem. naži Kizlyar no 440C nerūsējošā tērauda.Tādu informāciju varētu iegūt Zommers veikalā.

http://zommers-sia-veikals.infolapa.zl.lv/

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Uģis

+105

 
Man vecs galdnieks uztaisīja pāris nažus vēl cccp laikā no ripzāģa metāla, kurš jau bija savu nokalpojis.... Protams, ka svarīgs ir metāla cietums utt. Bet naži vēl joprojām kalpo godam!

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
Visi labi: dažiem nažiem labā īpašība ir asums, citiem cietība, nerūsēšana, lētums, izmērs, forma. Koka, plastmasas un BC nažus neķer lidostu detektori.

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Nažiem ir ļoti daudzveidīgs pielietojums un atkarībā no tā ir daudz un dažādi labākie(piemērotākie) naži. Virtuvē vien, pavarām, ērtam un ātram darbam ir vajadzīgi 5 un vairāk dažādi naži. Bet neviens no šiem nažiem nebūs piemērots celtniekam vai elektriķim.
Damaskas tērauds ir viens no senākajiem un joprojām novērtētākjiem metālā veidiem nažu,un ne tikai, izgatavošanā. Šāda tērauda izgauvošana ir māksla - roku darbs un tāpēc šāda instrumenta (mākslas darba) cena būs iespaidīga.

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ivars Magone

+31537

 
Katrai firmai ir savi tehnoloģiskie noslēpumi par tērauda sastāvu. Gaļas griešanai gadiem ilgi lietojam Fiskar tipa nažus. Iemesls sadzīvo cena ar kvalitāti.Ne vienmēr dārgākais ir konkrētam darbam piemērotākais.

pirms 7 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.