Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66851 jautājumi, 283313 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 6

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 1059 skatījumi

Mani interesē Bitcoin. It kā viss būtu skaidrs, bet nav saprotams pats sākums.

Bizness un finanses » Investīcijas

Tāpec meklēju kādu gudrāku cilvēku. Kur rodas nauda? Vienalga kā to sauc. Jebkura nauda tiek maksāta par padarītu darbu. Ko dara dators, rēķinot šos algoritmus? Kas tie par aprēķiniem par kuriem tiek maksāts? Nav taču dators vista , kas izdēj olu- Bitcointu. Šī neskaidrība, nezināšana, pēc manām domām, ir galvenais iemesls, kāpēc lielākā daļa cilvēku neuzticas kriptovalūtai. Vai kāds var to izskaidrot?

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (6)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

DamagE

+26628

 
Kas tie par aprēķiniem par kuriem tiek maksāts? - kad piesledzies pie raksanas servera, un pieregistre iekartu kas rekinas, serveris dod uzdevumu, aprekinat notikusu transakciju kur no viena konta tiek ieskaititi bitkoini citaa kontaa, bet dators aprekinot itka atver bitkoinu valaa, parbauda checksum [hash], uzgeneree jaunu bitkoina kodu kas ietver sevii jaunaa ipasnieka lietotajvardu un atgriez serverim informaciju, ja servera checksum sakrit ar aprekinato, tad par so aprekinu sanem loti nieciigu dalju ~0.000000001 bitkoinu. Ja ir interese, varu notirgot savu Yellowjacket 2.2 GH/s USB ASIC Miner

pirms 4 gadiem  

Normunds Jurgenbergs, pirms 4 gadiem :

Mani interesē gan. Taču tavs racējs ir pavājš? Neesmu vēl sācis īsti pētīt to visu. Man vēl pat nav skaidrs vai tur kas nopietns var sanākt. Ar mūsu elektocenām

DamagE, pirms 4 gadiem :

Ja videokartes rok kH/s, manejais rok GH/s pie kam tērē loti maz elektribas, Saslēdzot ar Raspbery Pi jau sāk atmaksāties šāds projekts, bet tāpat, ātri nekas nenotiek, ja gribi ātri, tad vajag mega dārgu iekārtu pirkt. https://litecoin.info/Mining_hardware_comparison te būs CPU un GPU cik spējīgi rakt.

Normunds Jurgenbergs, pirms 4 gadiem :

Man nevajag ātri, bet ar perspektīvu attīstīties un pāriet uz nopietnu ražošanu. Tāpēc interesējos par šiem jautājumiem. Tāpēc neder tukšas atbildes- nevar izskaidrot, bet tā ir.
Būtu interesanti satikties

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Nemocieties ar svešzemju bitkointiem.Uzraksti naudai uz balta papīra savu segumu-piedāvājumu un ja atradīsies uz to pieprasījums tad process aizies,protams ja jūsu intereses sakritīs.Uz e-pastu varu nosūtīt datu banku pieprasījumam -piedāvājumam.Ja gribiet variet pievienoties.
Piemēram es piedāvāju transporta pakalpojumus ,pretī ņemu dārza rakšanas pakalpojumus u.t.t.
barters2@inbox.lv

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Pēdējās ziņas bija,ka Bitcoin iet uz burbuli, ir kas jaunāks izdomāts. Un vienu to coinu varēsi krāt gadiem ilgi ((

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Nu bet taču viņa pastāv? Un stabili!

pirms 4 gadiem  

Arial bold kursīvā, pirms 4 gadiem :

Bij domāts komentārs Mārim.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Vienkāršā un saprotamā valodā skaidrojot bitcoin ir virtuālā nauda, kura teorētiski nav pakļauta citu valstu un valūtas tirgu svārstībām, jo šī nauda ir virtuāla un šīs naudas izsniegšana nav saistīta ar centrālo banku rīcību, naftas tirgu, skaļiem valdību paziņojumiem, utt. Taču tas viss ir tikai teorētiski, jo praktiski bitcoini ir jāiegādājas par īstu naudu, kuras vērtība ir mainīga. Ja īsta nauda ir aizsargāta, tad bitcoini nav, pazaudēsiet bitcoin atslēgu un visa tur uzkrātā nauda būs vējā, tas pats notiek, ja jūs nomirstat un neatstājat savu private key kādam citam cilvēkam. Turklāt bitcoinu ideja ir tāda, ka bitcoinu pazaudēšana tiek uzskatīts par labu lietu, jo pazudušie bitcoini, kas netiek izmantoti, palielina pārējo īpašnieku bitcoinu vērtību.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Raugulis

+166435

 
"Nav taču dators vista , kas izdēj olu- Bitcointu" - apmēram tā tomēr arī ir..

Ja jau tūkstošiem lappuses materiālu nespēja izskaidrot, tad ceri ka te šādā mazā lodziņā piepeši apgaismība radīsies?

https://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin
ar 379 saitēm
https://en.bitcoin.it/wiki/Mining http://www.coindesk.com/information/how-bitcoin-mining-works/ https://www.bitcoinmining.com/

Ja nu galīgi svešās mēlēs ne-bum-bum
http://skaties.lv/zinas/zinatne-un-tehnologijas/tehnologijas/bitcoin-virtuala-nauda-un-organizetas-noziedzibas-aizsegs/
..

pirms 4 gadiem  

Māris Raugulis, pirms 4 gadiem :

Īsi:
Kopējais apgrozībā esošais skaits ir ierobežots un katra jauna 'izrakšana' izmaksā dārgāk

Normunds Jurgenbergs, pirms 4 gadiem :

Atbilde nav par uzdoto jautājumu. Jautāšu savādāk.
"Virtuālā nauda ir jaudīgu datoru radītas unikālas ciparu kombinācijas, kurām cilvēki internetā ir vienojušies piešķirt finansiālu vērtību." To es zinu, bet kas tik vērtīgs šajās kombinācijās, ka par to var saņemt samaksu? Jauns piemērs- ja es rakšu bedri un izrakšu ko vērtīgu (kaut vai mālu) , es par to saņemšu samaksu. Ja es rakšu bedri un izrakšu tikai bezvērtīgu grunti, tad es nesaņemšu neko- nevarēšu šo grunti pārdot.

Māris Raugulis, pirms 4 gadiem :

Nu nevar bērnudaŗza līmenī kvantu datoru darbību izskaidrot..

Tas piemērs ir galīgi garām. Reāli tirgo gan zemes gabalus uz Mēness, gan pikseļus weblapās, abos gadījumos tie būtībā ir bezvērtīgāki par to izrakto grunti.

Māris Raugulis, pirms 4 gadiem :

Būtība jau tajā teikumā ir pateikta: "cilvēki .. vienojušies"

Normunds Jurgenbergs, pirms 4 gadiem :

Cilvēki vienojušies... Jā, laikam ar šādu atbildi būs pagaidām jāsamierinās. Tas ir fakts , ka vienojušies

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.