Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 67093 jautājumi, 283669 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Aleks

+10

 
  • 1

    Atbilde

  • 1 balss
  • 424 skatījumi

Vai kāds iegulda savus brīvos līdzekļus nekustamajos īpašumos?

Bizness un finanses » Investīcijas

Ņemot vērā tagadējo situācija ar lielo inflāciju, apjēdzos, ka brīvie līdzekļi bankas kontā vienkārši noēdās. 14% kritums naudas vērtībā tikai šogad (no inflācijas) un valūtas vērtības kritums (EUR pret dolāru ir gandrīz vienāds jau).

Sāku apdomāt ieguldījumu opcijas. Akcijas mazliet biedē, liels kritums, lasīju, ka vēl kritīs septembrī. Valūtas kursa izmaiņas arī ir neprognozējamas. Kripto valūtu vispār nekomentēšu. Biju domājis par nekustamajiem īpašumiem. Vēsturiski visstabilākais ieguldījums.

Bet nav tik liels kapitāls, lai nopirktu kādu dzīvokli, un, ja būtu, dzīvokļi pa 30 tūkstošiem Rīga vēl ir jārenovē, remontā aizietu vēl 20-30 tūkstoši. Protams, 60 tūkstoši man nav. Tad manīju platformas kurās var ieguldīt nekustamajos īpašumos no 50 EUR ar fiksētu atdevi (10-11% gadā). Vismaz kaut cik paglābs no inflācijas. Piemēram Estateguru, Crowdestate, Bulkestate u.c.. Papētot, sapratu, ka Estateguru ir labākā vēsture, un viņi ir diezgan lieli.

Kādam ir pieredze ar Estateguru?

Pirms 2 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Ivars Magone

+35227

 
Absolūta garantija nav nekam. Pirkt var stabilu uzņēmumu akcijas, kas ražo preci, pēc kuras pieprasījums būs vienmēr. Piemērām zāles. Zelta izstrādājumus. Var paskatīties, ko piedāvā Monētu nams. Ieguldit mežu fondos.

pirms 2 gadiem  

Aleks, pirms 2 gadiem :

Bet vai ir pieredze ar šīm Crowdfunding platformām?

Piereģistrējos un uztaisīju dažus ieguldījumus Latvijas Estateguru projektos, reāli objekti, un viss ir ar nodrošinājumu. Pagaidām viss izskatās zolīdi.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.