Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 67017 jautājumi, 283672 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Unnamed

+471

 
 • 3

  Atbildes

 • -1 balsis
 • 676 skatījumi

Kā piedzīt parādu no negodīga komersanta?

Bizness un finanses » Personiskās finanses

Sveiki. Kā piedzīt privātpersonai piedzīt parādu no negodīga komersanta par neizmantotajiem pakalpojumiem, ja dokumenti ir pretrunīgi, ko var labot vienīgi uzsūtot auditu? Ja nu ir aizdomas par mazgāšanu. Saskaņā ar likumu, viss ir kārtībā, bet no audita derētu baidīties, ja ir sistemātiskas kļūdas. Un tādas ir. Ir četri dokumenti, kuriem jāpievērš īpaša uzmanība - vistārākā ekonomija uz pakalpojuma kvalitātes strauja krituma rēķina.

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Raugulis

+166691

 
"Saskaņā ar likumu, viss ir kārtībā" - tad par kādu parādu vispār runa?

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Mēģini šos http://www.arvik.lv/

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138773

 
Atkarībā no tā, kāda iemesla dēļ pakalpojumi netika izmantoti. Ja pakalpojuma sniedzējs jums nenodrošināja pakalpojumu vai nodrošināja pakalpojumu nepieņemamā līmenī, jums kā patērētājam ir tiesības noteiktā termiņā līgumu pārtraukt un pieprasīt samaksātās maksas atgriešanu. Ja sniegto pakalpojumu neizmantojāt pēc savas iniciatīvas, tad nekāda atmaksa jums nepienākas. Piemēram, ja jūs pasūtat mājas lapas uzturēšanu un samaksājat par gadu un gada laikā nekādas darbības uz servera neveicat, tas nenozīmē, ka pakalpojums nav sniegts un jums pienāktos naudas atmaksa.

pirms 4 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.