Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283286 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 511 skatījumi

deltas maisijums

Auto un transports » Motocikli

Kādos daudzumos liet ełłu uz 5 l benzīna deltai. ?

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Marts Rozens

+3456

 
Ja ir vecā eļļa tad 200 ml, ja jaunā, kura jaucas attiecībā 1: 50, tad 100 ml, daudz tur nav ko gudrot.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Te būs daži derīgi padomi par veciem spēkratiem
http://www.la.lv/veco-motociklu-ekspluatacija/

pirms 4 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Tad jau ,laikam, esi iedarbinājis, ja interesē degvielas maisījums ;)

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Varbūt vari izmantot aprēķiniem šo aplikāciju , kad būsi secinājis kāda proporcija der vislabāk.
http://www.androidapps.biz/app/com.fueloil/lv

Kristers Berzins, pirms 4 gadiem :

Neesmu iedarbinājis, karburators tagad tek un viss kārtībā, bet nelec tāpat, tikai iepūšot kaut kādu šķidrumu uz kædaam 1 -2 sekundēm. Nezinu kas vainīgs, varbuut maisijums? Varbut ir vel kaada ideja?

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Pamēģini ieliet caur sveces caurumu kādu tējkaroti degvielas un tad darbināt.Ja iepukšķas, tad tomēr nepienāk degviela no karburatora ieplūdes kolektotā un cilindrā.
Kā Tu darbini? Ar pedāli vai stumdot?Varbūt kāds ar mašinu var pavilkt nelielu gabaliņu ,lai motors dabū apgriezienus.Kāda ir kompresīja? Iespējams vāja un virzulis nespēj iesūkt.

Ardis Zviedris, pirms 4 gadiem :

Deltai apskaties aizdedzi pie ģeņģera tinumiem, kur skrūve galā. No rūpnīcas ir iezāģēta risa gan uz tinumu pamatnes, gan uz korpusa. Atlaid bišķi skrūves ar trīsstūrveida šeibām vaļā un pagriez ap asi uz priekšu vai atpakaļ, lai mainītu apsteidzi. Vislabāk izskrūvē sveci un ieliec un ar roku pieturi skrūvgriezi un ieliekot ātrumā, pastum uz priekšu vai atpakaļ, lai atrastu nāves punktu (virzuļa augstāko maiņas punktu). Paskaties, kad kontakti veras vaļā un ciet un kā sakrīt ar augšējo punktu.

Kristers Berzins, pirms 4 gadiem :

aizdedze jau šajā brīdī neko nemaina, ja ar škidrumu, ko pieleju klaat - lec.
- Man ir jautājums, ja nav kompresija, tad kā es varu to mainīt, lai viña bútu?, jo gredzeni un cilindrs ir jauns.

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Pilnīgi jaunām detaļu virsmām ir jāpiestrādājās, bet ja cilindrs un gredzeni virzulim ir mainīti, tad it kā kompresījai vajadzētu būt pietiekamai.Ja būtu nomainīti tikai gredzeni, bet cilindrs atstāts vecais, tad gan varētu nebūt. Kāds bija virzulis? Nebija ļoti nodilis?
Katram gadījumam pārbaudi arī Arda ieteikto aizdedzes momentu, bet es arī šaubos vai tur ir tā problēma, ja jau pielec un pāris sekundes darbojas.

Kristers Berzins, pirms 4 gadiem :

Śodien pieleca. Stumjot pirmās reizes ar pirmo robu, kaut kas čīkst, un tad nepielec, kas tas varētu bút? Nevarētu buut ka motorełła pietrúkst?

Un kā ir ar tām divām skrúvēm karburatorā,viena padod benzīnu, bet kura? Otrajā ātrumā ieliekot vispār uz priekšu neiet, kaut kas ar aizdedzi vai benziina padeve paaraak leena?

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Ja ir 2 skrūves, tad viena ir gaisa padeves regulēšanai , bet otra degvielas padevei. Vajadzētu grozīt abas ,kamēr panāk vislabāko attiecību, bet tas jādara ,kad motors darbojas.Var mēģināt sākumā ieskrūvēt līdz galam un tad kādus 5 vai mazāk apgriezienus izskrūvēt ārā abā, tad mēģināt pielaist un regulējot klausīties kā mainās apgriezīeni.Vajadzētu panāks ,ka motors strādā viegli bez raustīšanās un pagriežot gāzes rokturi neaizrijas.Var jau būt ,ka aizdedze arī nav vietā.Tad arī nebūs jaudas.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jānis Vilnis

+4330

 
Benzīna un eļļas attiecībai jābūt 20:1-tātad=ceturtā daļa litra.

pirms 4 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Domāju ,ka būs par treknu. Var jau mēģināt iedarbināt un ja stipri dūmo , tas nozīmē ,ka eļļa nesadeg pilnībā un tās ir par daudz.Tad varētu pamazām škaidīt , kamēr dūmi samazinās līdz minimumam, bet vinlaicīgi jārēķina līdz cik tiek pielieta degviela un kāda ir jaunā proporcija. Vēl jau nevar zināt cik labā stāvoklī ir motors un tas var dūmot ,jo izdilis.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.