Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66789 jautājumi, 283182 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 4

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1384 skatījumi

Ekoloģiskā katastrofa.

Vide » Globālā sasilšana

Mums te izvērsās interesanta diskusija par to, ka paredz, ka nākotnē notiek katastrofa, izkūst visi ledāji un appludina ļoti lielu sauszemes teritoriju, tai skaitā arī mūsu Latviju. Versija bija sekojoša, ka paliek virs ūdens tikai Gaiziņš un noteikta teritorija ap to, jo kā zinām, tā ir augstākā vieta Latvijā virs jūras līmeņa. Vai tā būs īstenība, vai tikai traka teorija, ej nu sazin, un dod Dievs nevienam to nepiedzīvot, tikai interesanti, par cik vajadzētu pacelties ūdens līmenim Baltijas jūrā, lai tas tā notiktu? To tā reāli matemātiski var izrēķināt?

Pirms 8 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Tai pašā NeoGeo ir modelētas situācijas par to kas varētu notikt, ja ūdens līmenis celtos par Y metriem http://neogeo.lv/?tag=globala-sasilsana

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

krokijs

+18201

 
tas jau ir izrēķināts sen sen sen un ir izrēķināts ka tu to nepiedzīvosi, bet ja gribi nodot informāciju nākamām paaudzēm, tad droši saki ka pat gaiziņš nepaliks !!!!

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Teorētiski daudz kas var notikt, piemēram, pārraut Pļaviņu HES aizsprostu, kā rezultātā lielākā daļa pilsētu nokļūs zem 8 līdz 10m ūdens slāņa. Šīs avārijas simulāciju var apskatīt šeit http://neogeo.lv/?p=700

pirms 8 gadiem  

Sarma Sabīne Laicāne, pirms 8 gadiem :

Izlasīju, nu varētu uzņemt filmu amerikāņu stilā.

Aivis Svirskis™, pirms 8 gadiem :

Tādu apokalipšu filmu jau ir uzņemts ne mazums, dažas reālistiskākas, cita pavisam nereālas, taču, ņemot vērā, ka pastāv miljoniem veidu kā nomirt, bet tikai viens veids kā piedzimt, tad 100% garantiju kaut kam dot nav iespējams.

500

Labākā atbilde
 • -1

  balsis

Tās ir tīrākās muļķības,kapēc jūs tērējiet laiku nenozīmīgām lietām?Kas būs tas būs tāds ir liktenis tur neviens neko nevar darīt.

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.